Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

logo MES

SMART Modular - náš nový přírůstek na poli SSD a DRAM

SMART_logoPředstavujeme Vám společnost SMART Modular, která se nově objevuje v naší nabídce. Společnost SMART se zaměřuje na paměťové subsystémy (DRAM a SSD), které najdou využití v oblastech telekomunikací, průmyslu, medicíně, ale také ve vojenských aplikacích. Společnost využívá svého zázemí i dlouholetých zkušeností k poskytování široké podpory všem zákazníkům. Tuto podporu zajišťuje především díky vlastnímu vývoji, výrobě a testování, ale také celosvětovému zastoupení.

SMART_SSD

V produktovém portfoliu společnosti SMART naleznete DRAM paměťové moduly a SSD disky, které jsou dodávány ve velmi širokém spektru a jsou vhodné pro všechny typy apliakcí od embedded až po nejvýkonnější vojenská zařízení.

SSD disky jsou dostupné v 1.8" a 2.5" pouzdrech s kapacitou až 400GB. Využívají flash technologie, podporují ECC a rozhraní SATA či PATA.

DRAM moduly (s podporou až 16GB)SMART_DRAM

  • DDR3 SDRAM
  • DDR2 SDRAM
  • DDR SDRAM
  • PC133/PC100 SDRAM
  • FPM/EDO SDRAM


Odkazy:

Oficiální stránky výrobce: http://www.smartm.com


Vytisknout E-mail

Copyright © 2021 MES Praha s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

MES Praha s.r.o., Na Pavím vrchu 11, 150 00 Praha, tel: +420 241 933 765, E-mail: info@mespraha.cz