Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

logo MES

Nová řada HDVoIP telefonů od AudioCodes

AudioCodes_VoIP_logoSpolečnost AudioCodes nedávno uvedla na trh novou řadu HD IP telefonů, které představují zcela nový rozměr kvality hlasového přenosu. Nová řada 300HD logicky rozšiřuje nabídku mediálních gateway a serverů a poskytuje tak příležitost implementovat VoIP řešení nejen integrátorům, ale také přímo koncových uživatelům.

AudioCodes_wideband

Širokopásmové technologie ve VoIP komunikaci umožňují využít rostoucích možností v širokopásmových sítích a realizovat tak výrazně lepší a kvalitnější přenos hlasu. Frekvenční pásmo klasické telefonní linky (PSTN-„public-switched telephone network“) je omezeno na přibližně 300–3400Hz se vzorkovací frekvencí 8kHz, což vede k poměrně velkému omezení kvality zvuku. S technologií VoIP ve vysokém rozlišení, zkráceně HDVoIP, je využíváno frekvenční pásmo v rozsahu přibližně 50–7000Hz se vzorkovací frekvencí 16kHz a to má za následek téměř dvojnásobnou šířku pásma. V porovnání s klasickou technologií nabízí HDVoIP výrazně čistější a pohodlnější komunikaci.


AudioCodes_310HDNejnovější řada HDVoIP telefonů sestává ze tří modelů, které pokrývají veškeré nároky uživatelů v různých segmentech. Telefon 310HD je základní přístroj s jednou linkou, jednoduchým displejem a snadným použitím, model 320HD podporuje 4 VoIP kanály a je navíc vybaven velkým černobílým LCD displejem. Poslední model 350HD podporuje až 6 VoIP kanálů a informace jsou zobrazovány na barevné LCD obrazovce. Všechny tři modely dokáží pracovat s HDVoIP a také je volitelně dostupná podpora napájení přes ethernet, tzv. PoE.

Díky použití prověřeného softwaru VoIPPerfectHD přímo z dílny AudioCodes mohou IP telefony využívat komerčně dostupné kodeky jako G.722, G.722.2 (WB-AMR), G.729.1 nebo G.711.1. Navíc nabízí proprietární možnosti jako „Packet Loss Concealment“, „High-quality Acoustic Echo Cancelling“ a „Low-delay adaptive Jitter Buffer“ pro další zlepšení kvality zvuku.

Snadná integrace

AudioCodes_320HDNová řada HD VoIP telefonů pracuje se standardem SIP (SIP RFC 3261, SIP over TLS) a nabízí bezproblémovou kompatibilitu s moderními VoIP architekturami a také všemi prvky, jako např. domovní ústředny (IP-PBX), softswitche nebo řešení IP-Centrex. Společnost AudioCodes staví na mnohaletých zkušenostech s mediálními gateway v oblasti VoIP telefonie, které garantují nejvyšší stupeň spolehlivosti a interoperability. Telefony jsou vybaveny SOC přímo z dílny AudioCodes a ukazují dlouholeté zkušenosti s hardwarem, protokoly (SIP) i aplikačním softwarem.


Další vlastnosti

AudioCodes_350HDKaždý telefonní přístroj je vybaven 2 konektory RJ-45, které umožňují nastavení jednoduché LAN sítě bez nutnosti dalších switchů. Oba vyšší modely podporují dodatečné funkce jako správu více hovorů (držení, čekání, přepojení), třístranný konferenční hovor, rychlé vytáčení a adresář.Odkazy

Oficiální stránky výrobce: http://www.audiocodes.com

audoCodes

Katalogový list HD300: http://www.audiocodes.com/filehandler.ashx?fileid=63276


Vytisknout E-mail

Copyright © 2021 MES Praha s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

MES Praha s.r.o., Na Pavím vrchu 11, 150 00 Praha, tel: +420 241 933 765, E-mail: info@mespraha.cz