Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

logo MES

Nová rodina programovatelných generátorů hodin od IDT

New_IDT-packageSpolečnost IDT® uvádí na trh nejnovějšího člena rodiny VersaClock™. VersaClock III obvody jsou programovatelné hodinové generátory, speciálně navržené pro použití ve vysoce výkonné spotřební elektronice, telekomunikacích, síťových a datových aplikacích. Nová rodina je univerzálnější alternativou místo nutnosti použití několika krystalů či oscilátorů.na jediné desce.

Pro nejvyšší možnou flexibilitu nabízí rodina IDT VersaClock III čtyři interní PLL, každá samostatně konfigurovatelná s možností generování čtyř různých frekvencí. Navíc je u dvou PLL možné použít technologii pro redukci EMI, což zajišťuje nejvyšší možnou integritu signálu. Jsou dostupné také verze VCXO pro kompatibilitu s průmyslovými standardy.

Nové obvody také nabízejí I2C rozhraní, které poskytuje programovatelnost i za chodu. Interní EEPROM umožňuje uživateli uložit konfiguraci a přenastavit tak obvod bez nutnosti přeprogramování. Obvody VersaClock III jsou schopny generovat frekvence v rozsahu 5kHz až 500MHz a jsou kompatibilní s mnoha standardními typy – od jednoduchého LVCMOS i vícenásobných LVDS, LVPECL a HCSLT pro kompatibilitu a snadný návrh nejrůznějších zařízení.

Obvody VersaClock III nabízejí nižší jitter a hodinovou redundanci s automaticky nebo manuálně ovládaným přepínačem, který zapne zdroj náhradního signálu v případě nesprávné funkce primárního zdroje, což zvyšuje výkon zařízení.

Obvod IDT 5V19EE901

Jedním z rodiny VersaClock III je obvod 5V19EE901, který disponuje 7 výstupy, které lze nakonfigurovat na libovolnou frekvenci přes rozhraní I2C.

IDT-schema

Blokové schéma obvodu 5V19EE901

Vlastnosti obvodu 5V19EE901:

  • 4 interní PLL
  • interní EEPROM paměť
  • rychlý mód I2C (400kHz)
  • vstupní rozsah frekvence: 1MHz - 200MHz
  • výstupní rozsah frekvence: 4.9kHz - 500MHz
  • integrované VCXO
  • každá PLL má 7-bitovou referenční děličku a 12-bitovou zpětnovazební děličku
  • I/O standardy: výstupy 3.3V LVTTL/LVCMOS, výstupy LVPECL, LVDS a HCSL, vstupy 3.3V LVTTL/LVCMOS
  • pouzdro: TSSOP, VFQFPN
  • teplotní rozsah: -40 až +85°C

IDT-verze

Dostupná pouzdra obvodu 5V19EE901

Odkazy:idt

Oficiální stránky výrobce: http://www.IDT.com

Datasheet 5V19EE901: http://www.idt.com/index.cfm?partID=5V19EE901NLGI

Vytisknout E-mail

Copyright © 2021 MES Praha s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

MES Praha s.r.o., Na Pavím vrchu 11, 150 00 Praha, tel: +420 241 933 765, E-mail: info@mespraha.cz