Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

logo MES

XMOS-AVB

xmos-procesorSpolečnost XMOS, světový dodavatel procesorů řízených událostmi („Event-driven Processor"), představuje první „Open Source“ řešení pro Ethernet AVB. Nadále tak zjednodušuje implementaci Ethernet AVB. Referenční kit Ethernet AVB tvoří kompletní a vysoce integrované AVB End-Point řešení pro spotřební a profesionální síťové AV produkty.


První ukázka proběhne v IEEE AVB pavilonu vedle Harman International, Meyer Sound a Broadcom na InfoComm 2009. Ostatní vystavované produkty představí kontroléry pro USB2.0 audio rozhraní, zpracování audio nebo kontroléry pro LED panely.

Referenční kit Ethernet AVB je postaven na rodině procesorů XS1 a podporuje Ethernetové rozhraní, zpracování paketů, časovou synchronizaci, konfiguraci streamů a obnovu hodin. Díky architektuře procesoru lze dosáhnout velké flexibility a k programování lze využít standardní jazky jako XC, C a C++. To umožňuje vývojářům snadný vývoj, rychlé přidávání nebo modifikaci zákaznických aplikací a přizpůsobení se změnám v AVB standardu.


xmos-aplikace

Jedno z možných zapojení


James Foster, CEO ve společnosti XMOS komentuje: “Vysoká flexibilita architektury XMOS a náš „Open Source“ umožňuje rychlý vývoj softwaru, který perfektně pokrývá požadavky dané aplikace v oblastech jako Ethernet AVB. Vývojáři nechtějí být svázáni pevně daným jednočipovým řešením. Pro vznik nových produktů potřebují jednoduchost a flexibilitu. A to je to, co jim umíme poskytnout.“


xmos-set

Referenční kit obsahuje:

  • 4x SDK vývojovou desku
  • 1x 8-mi portový ethernetový switch
  • 4x ethernetový kabel
  • 4x 12V napájecí adaptéry
  • 4x paměťovou SD kartu s přednahranými ukázkami
  • * reproduktory nejsou součástí kitu

Odkazy:XMOS

Oficiální stránky výrobce: http://www.xmos.com

Popis kitu: https://www.xmos.com/products/development-kits/xmos-avb-reference-design-kit

Vytisknout E-mail

Copyright © 2021 MES Praha s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

MES Praha s.r.o., Na Pavím vrchu 11, 150 00 Praha, tel: +420 241 933 765, E-mail: info@mespraha.cz