Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

logo MES

  • Home
  • O nás
  • Historie společnosti

Historie společnosti

Společnost MES Praha s.r.o. vystupuje na českém trhu jako distributor součástek pro elektronickou výrobu s důrazem na distribuci integrovaných obvodů renomovaných světových výrobců. Společnost vznikla v roce 1997 jako jediný, avšak nezávislý reprezentant distribučního koncernu MEMEC v České republice. V tomto spojení si získala jméno hlavně mezi uživateli programovatelných logických obvodů a mikrokontrolérů.

Postupně získala trh i pro další producenty z oblasti telekomunikací, průmyslové automatizace, automobilového průmyslu a spotřební elektroniky. V průběhu roku 2005 došlo k zásadní změně ve filozofii činnosti firmy. Změny v zaběhlé fungující struktuře nám umožnily uvolnit své vazby na jediného dodavatele a vstoupit do nových obchodních struktur s výrobci elektronických součástek i s jejich oficiálními distribučními kanály.

Uzavřením partnerství s renomovanými společnostmi jsme získali možnost zastoupení výrobců nejmodernějších součástek a modulů (technologií) pro oblasti komunikací a zpracování obrazu. Můžeme tak plně využívat technické zázemí partnerů ve prospěch našich zákazníků.

Vytisknout E-mail

Copyright © 2021 MES Praha s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

MES Praha s.r.o., Na Pavím vrchu 11, 150 00 Praha, tel: +420 241 933 765, E-mail: info@mespraha.cz